Ubytování na festivalu je poměrně pestré: nabízíme vcelku luxusní ubytování v hotelu Pošta, klidné ubytování v penzionech či v soukromí, kde se navíc většinou nachází také alespoň nějaké kuchyňské zázemí a mnohdy i samostatné zařízení sociální. Pro dobrodruhy nabízíme ubytování na koupališti (v chatkách či ubytovně, pokud chcete do stanu, napište nám). Letos nově nabízíme také cenově velmi výhodné ubytování ve škole: rodiny či skupiny se mohou ubytovat v samostné školní třídě, jednotlivcům nabízíme nocleh v gymnastickém sále škole; ve škole je kuchyňka i sociální zařízení, upozorňujeme však, že se škola v jednu hodinu ráno zamyká. Jakékoli dotazy k ubytování rádi zodpovíme na registrace@sramkovasobotka.cz

Forma stravování se na Šrámkově Sobotce do značné míry odvíjí od typu ubytování: někde je kuchyňka, někde varná konec, někde servírují snídani… Každému však nabízíme zdarma festivalovou stravenku, která svého majitele opravňuje k tomu, aby získal v restauraci Pošta festivalové menu za zvýhodněnou cestu, letos by mělo být jak k obědu, tak k večeři na výběr jedno vegetariánské jídlo.

Nezapomínáme samozřejmě ani na pitný režim a malý hlad, takže na Zahradě bude otevřené Vokýnko i kavárna, letos v produkci Café Therapy.