Permanentní vstupenka

999 

Vstupenka na večerní kulturní pořady v rámci 61. ročníku festivalu Šrámkova Sobotka v roce 2017. Funguje zároveň jako průkaz pro získání zlevněného stravovacího menu.

Zrušit výběr
Katalogové číslo: - Kategorie:

Popis

PERMANENTNÍ VSTUPENKA, CENA: 999 Kč

Opravňuje držitele ke vstupu na všechny večerní pořady kulturního programu 61. ročníku festivalu Šrámkova Sobotka v roce 2017. Večerními pořady se myslí cokoliv, co začíná po sedmé hodině večer a také vstup na nedělní odpolední koncert v kostele.

Podrobné informace o jednotlivých programech naleznete ve festivalovém programu. Permanentní vstupenka vás po zakoupení bude očekávat v Městském kulturním středisku Sobotka v rámci uvítacího balíčku.

Pozor! V případě, že se konkrétní festivalový program odehrává v prostorách Městského divadla, je nutné rezervovat vstupenky v den konání představení v Městském kulturním středisku.

Dále je pro držitele permanentní vstupenky festivalu je připraveno stravování v hotelu Pošta, kde po předložení festivalové průkazky získají speciální zlevněné menu za následující ceny:

snídaně: 60 Kč — oběd: 90 Kč — večeře: 90 Kč

Pakliže byste o tento typ stravování měli zájem, sdělte nám to prosím pomocí výběru vhodné varianty výše. Vzhledem k tomu, že úhrada stravného bude probíhat na místě po každém jídle, záleží pouze na vás, zda a jak speciální nabídky využijete.

Další informace

Doba platnosti

1. – 8. července 2017