Informace o ubytování

Ubytování na festivalu Šrámkova Sobotka. Vyberte si, kde chcete bydlet, kdy přijedete a kdy odjedete. Podle aktuálního stavu ubytovacích kapacit vás budeme obratem informovat o kladném vyřízení vašich ubytovacích potřeb a vypočteme celkové náklady na vás pobyt.

Podrobné informace naleznete níže.

Zrušit výběr
Katalogové číslo: - Kategorie:

Popis

Jak to u nás funguje?

Během festivalu máte možnost ubytovat se buď na některé z ubytoven, anebo v některém z penzionů a hotelů v Sobotce (či jejím blízkém okolí). Rozdíl je ve způsobu objednání: zatímco pro ubytovny máme jasně dané ceny, v případě penzionů a hotelů se liší cena i poskytované služby podle konkrétního zařízení. Většina ubytovacích kapacit v Sobotce a jejím okolí je v době konání festivalu rezervována právě pro festival.

Vyberte si tedy vámi upřednostňovanou variantu, zvolte, kdy přijedete a do kdy se zdržíte. Obratem se vám ozveme s výsledným číslem nebo upřesňujícími informacemi a dohodneme s vámi veškeré zbylé okolnosti. Pokud snad potřebujete učinit hromadnější objednávku, napište nám prosím na email registrace@sramkovasobotka.cz s popisem toho, jak si ubytování představujete, pokusíme se vám všemožně vyjít vstříc…

Následuje popis všech dostupných variant, pro účely vaší finanční rozvahy uvádíme u
penzionů a hotelů rozpětí cen.

Koupaliště Sobotka

Ubytování na pokoji v tamní ubytovně, chatce, případně ve vlastním stanu. Cena za ubytování v pokoji je 210 Kč za noc a osobu. Ubytování v chatce vyjde také na 210 Kč za noc a osobu. Stan znamená 60 Kč za stan a následně 60–90 Kč za jednu noc a jednu osobu. Vzhledem k tomu, jakým způsobem je to tu celé zařízené, vyklikejte si prosím při stanovací variantě pouze počet dní, které předpokládáte na festivalu strávit, podle počtu dní následně administrativně upravíme výši vašeho ubytovacího poplatku o stanovou položku.

Hotel Pošta – KAPACITA NAPLNĚNA – 

Hotel poskytuje vysoký komfort s vlastní sprchou, záchodem a často i televizí. K dispozici je připojení k internetu. Cena za jednu noc je od 550 do 720 Kč, a to včetně snídaně.

Penziony v Sobotce

Penziony v Sobotce a jejím okolí Jednotlivé penziony se liší ve vybavení a míře soukromí, napište nám tedy, jaká je vaše představa – možnosti začínají u dvoulůžkových a končí u pětilůžkových pokojů. Zbytek zařídíme! Cena se pohybuje kolem 300 Kč za osobu a noc.

V případě ubytování mimo Sobotku můžete využít pestrých možností místní veřejné dopravy, nebo využít vlastního auta či bicyklu. Pokud by vám vyhovovalo si bicykl zapůjčit na místě, dejte nám vědět! Umíme vám ho zprostředkovat.

POZOR!!! K dispozici nejsou žádné jednolůžkové pokoje.

Jakékoli dotazy ohledně ubytování vám rádi zodpovíme na e-mailu: registrace@sramkovasobotka.cz.

Další informace

Varianta bydlení

koupaliště Sobotka – chatka, koupaliště Sobotka – stan, koupaliště Sobotka – ubytovna, penzion v Sobotce